S.S.S.

Rent For Kids Çalışma sistemi ve bilinmeyenlerle ilgili merak ettikleriniz…

Ürün sipariş formunu doldurarak güvenli ve kolay biçimde sipariş verebilirsiniz. Arzu ederseniz siparis@rentforkids.com adresine mail atarak ta sipariş verebilirsiniz.
Ürün sipariş formunu doldurduktan sonra ürün müsaitliği ve ödeme bilgilerini içeren mail ile detaylı bilgi verilecektir. Banka Havalesi veya Kredi Kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Ürün sipariş formunda sizden talep edilen tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde ürününüz size teslim edilecektir. Istanbul dışına gönderilecek ürünlerin teslimat saatinde kargo dağıtımından dolayı gecikme olabilmektedir.. sipariş verirken bu bilgiyi not alınız.
Kiralama yapılan ürünler içerisinde puset, ana kucağı, park yatak, araç koltuğu ve taşıma askısı parçaları her kullanım sonrası sadece bebekler için özel olarak üretilmiş deterjanlarla yıkanmaktadır ve yeniden monte edilmektedir. Ayrıca siparişinizle birlikte sizlere 1 adet ücretsiz kılıf verilmektedir.
Üründe bizden kaynaklı bir sorun varsa hemen paketleyip bize geri kargolayınız.. aynı anda size yeni  bir ürün kargolaması yapılacaktır.
Kiraladığınız ürünü size ulaşan ambalajı içerisinde sözleşmeyle birlikte size ulaşan adrese kargolayabilirsiniz.
Tabiki satın alabilirsiniz. Bunun için siparis@rentforkids.com adresine mail atabilirsiniz.
Ürün size teslim edilmemişse, ürün müsaitliğine göre değişiklik yapabilirsiniz.